Reklam

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SIRAKAYA’DAN, BAŞKAN TÜTÜNCÜ’YE ZİYARET

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya, “AK Parti’nin, gençlik kollarından başlayarak insan yetiştirme noktasındaki göstermiş olduğu gayreti en güzel şekilde temsil ediyorsunuz.

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SIRAKAYA’DAN, BAŞKAN TÜTÜNCÜ’YE ZİYARET

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya, “AK Parti’nin, gençlik kollarından başlayarak insan yetiştirme noktasındaki göstermiş olduğu gayreti en güzel şekilde temsil ediyorsunuz.

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SIRAKAYA’DAN, BAŞKAN TÜTÜNCÜ’YE ZİYARET
02 Aralık 2023 - 13:44

Bundan sonraki süreçte daha uzun yıllar Türk siyasetinde hem yerelde, hem genelde hizmet edecek bir kişiliğiniz var. Antalya’mız o anlamda bizim için kıymetli.” dedi.


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Dış İlişkiler Başkanı ve İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü makamında ziyaret etti. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Sizleri ağırlamamız bizim için büyük bir şeref. Şehrimize önemli bir program vesilesiyle geldiğinizi biliyoruz. O programların ilimiz açısından çok kıymetli olduğunu düşünüyorum.  İl Başkanımız ve yönetimi müthiş bir enerjiyle büyük bir heyecanla çalışıyorlar. Biz de birlik ve beraberlik ruhuyla teşkilatlarımızla il ve ilçe teşkilatlarımızla, kadın ve gençlik kollarımızla birlikte yekvücut olarak yola yolculuğa devam ediyoruz. Bu programlar da bizi çok büyük bir mutluluğa sevk ediyor. Bölge toplantılarının şehrimizde yapılması da memnuniyet verici. Bunun için de şükranlarımızı sunuyoruz. Hoş geldiniz, şerefler verdiniz.” dedi.


GENÇ, DİNAMİK VE HEYECANLISINIZ


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Dış İlişkiler Başkanı ve İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya da, sıcak karşılamaları ve misafirperveliğinden dolayı Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye teşekkür etti.
Sırakaya, “AK Belediyeciliğin önemli göstergelerinden bir tanesi, önemli örneklerinden bir tanesi genç, dinamik, heyecanlı gayretli yapınızı sergilemiş olmanız ve bugün bu ortamı görebilme imkanını sağladığınızdan dolayı da ayrıca teşekkür ediyoruz. Dışarıdan bakıp sadece dışarısıyla ilgili değil, içerden de baktığınız zaman hakikaten o güzelliği yansıtabilmek, iç ruhu yansıtabilmenizden dolayı sizi ayrıca tebrik ediyorum başkanım. AK Parti’nin, gençlik kollarından başlayarak insan yetiştirme noktasındaki göstermiş olduğu gayreti en güzel şekilde temsil eden bir yapınız var. Bundan sonraki süreçte daha uzun yıllar Türk siyasetinin içinde hem yerelde, hem genelde hizmet edecek bir kişiliğiniz olduğunu da ifade etmek isterim. Antalya’mız o anlamda kıymetli bizim için… Antalya sadece Türkiye’nin göz bebeği olan bir şehir değil, uluslararası anlamda da hem turizmde, hem kültürüyle, hem tabiatıyla birlikte medar-ı iftiharımız olan şehirlerimizden bir tanesi… Önümüzdeki süreç içerisinde geçmiş olduğumuz 10 yıllık süreçte belki de büyükşehir anlamında hasret kalmış olduğumuz o güzelliğe, o hizmete inşallah 31 Mart itibariyle bir kez daha yeniden bismillah diyerek, AK Parti belediyeciliği ile tanıştırmak anlamında il başkanlığımızın, il yönetimimizin ve sizlerin belediye olarak gösterecekleri gayretli bir çalışmayla sonuçlandıracağımıza inanıyorum. Bu anlamda genel merkez olarak elimizden gelen katkıyı sağlayacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun. “ diye konuştu.


ŞEREF DEFTERİNİ YAZDI


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Dış İlişkiler Başkanı ve İstanbul Milletvekili  Zafer Sırakaya belediyenin şeref defterine; “Kepez Belediyemizin mümtaz Belediye Başkanı, değerli kardeşim Sn.Hakan Tütüncü’nün misafiri olduk. Kendisinin belediyecilik anlamında sağladığı çok yönlü çalışmaları yanında tevazu samimiyet ve gayret içeren yapısını bir kez daha gözlemledik. Tıpkı şairin;
‘Dokunur gayretine,
karışma hikmetine,
sahibi hürmetine,
kulu incitme gönül.’
dediği şekilde hareket eden değerli kardeşime siyasi hayatında üstün muvaffakiyetler temenni ederim. “ diye yazdı.
 
Ziyarete AK Parti İl Başkanı Ali Çetin, İlçe Başkanı Mehmet Çivik ve beraberindeki kadın ve gençlik kolları teşkilatları ile Kepez Belediye Meclis Üyeleri de katıldı.
 

Bu haber 1168 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum