Reklam

Başkan Tütüncü, Döşemealtı’nda

Antalya’nın dört bir tarafını karış karış gezerek gönül kapılarını çalan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bu hafta Döşemealtı İlçe sakinleriyle kucaklaştı.

Başkan Tütüncü, Döşemealtı’nda

Antalya’nın dört bir tarafını karış karış gezerek gönül kapılarını çalan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bu hafta Döşemealtı İlçe sakinleriyle kucaklaştı.

Başkan Tütüncü, Döşemealtı’nda
26 Kasım 2022 - 12:09

Mahalle muhtarlarını ziyaret etti, esnafa bol kazanç diledi, üreticiden çiftçiye kadar herkesin istek ve taleplerini yerinde dinledi.


Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya’nın batısından doğusuna, güneyinden kuzeyine kadar her ilçesini geziyor. Başkan Tütüncü, ilçe gezileri kapsamında bu hafta da Döşemealtı İlçe sakinleriyle kucaklaştı. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü dolayısıyla ilk ziyaretini Döşemealtı Özel Antalya Çocuk Köyü  Anaokulu ve İlkokulu’na gerçekleştirdi. Öğretmenlerin günlerini kutlayan ve kırmızı gül veren Başkan Tütüncü, “Türkiye Cumhuriyetini aydınlık yarınlara taşıyacak nesiller yetiştiriyorsunuz. Dünyanın en kutsal mesleğini yaparken, saygıdeğer olduğu kadar mesuliyeti de ağır bir mesleği icra ediyorsunuz. Çocuklarımıza rol model oluyor, kişiliklerinin yanı sıra hayata ve insana bakış açılarını da şekillendiriyorsunuz. Bu nedenle çocuklarımızın ve gençlerimizin dinamik, açık fikirli, üretken, aynı zamanda da sorumlu fertler olarak yetiştirilmesinde siz kıymetli eğitimcilerimize büyük sorumluluklar düşüyor.” dedi.


DÖŞEMEALTI’NI MAHALLE MAHALLE GEZİYOR


Başkan Tütüncü, günün ikinci ziyaretini MHP Döşemealtı İlçe Başkanı ve Nakliyeciler Kooperatifi Başkanı Yusuf Oktar’a yaptı. AK Parti Döşemealtı İlçe Başkanı Bekir Kıvrım’ın da  eşlik ettiği ziyaretlerde Başkan Tütüncü, bir araya geldiği nakliyeci ve lojistik esnafının istek ve taleplerini dinledi. Döşemealtı Zeytinyağı Fabrikasını da ziyaret eden Tütüncü, topladıkları zeytinleri sıkım için fabrikaya getiren ilçe sakinleriyle sohbet etti,  ‘bereketli olsun’ dileklerinde bulundu.  Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, gün boyu devam edecek olan Döşemealtı gezisinde; Mahalle muhtarlarını ve Ilıca, Killik, Yeniköy mahalleleri ile Döşemealtı merkezde  esnafı ziyaret edecek, gazi ailesinin evine konuk olacak. Yeşilbayır İlköğretim Okulu Okul Aile Birliğinin düzenlediği ‘Öğretmenler Günü’ yemeğine katılacak, akşamda Döşemealtı merkez, Nebiler ve Yeşilbayır da vatandaşların evlerine konuk olacak.
 
 

Bu haber 3255 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum