AKSU SPORDA ÇOK İYİ GİDİYOR
Reklam
Enes Gürel

Enes Gürel

AKSU SPORDA ÇOK İYİ GİDİYOR

21 Şubat 2020 - 10:21

Kıymetli okurlar,
 

Aksu Belediye Spor Kulübü ile kahvaltıda buluştuk.Bizleri davet eden Başkan Mehmet Selvi ve ekibine çok teşekkür ederiz.
 

Aksu Belediye Spor Kulübünün başarılarını orada bizzat dinledik düşüncelerimizi karşılıklı paylaşma imkanımız oldu.Güreşlerdeki iddialı sporcularımızın yanı sıra futbolda da çok iyi yerlere gidiyoruz.Aksu Belediyesinin birde amatör futbol takımı var.Kurulduğu günden itibaren her maçtan başarılarla dönüyorlar.
 

Geçtiğimiz hafta sonu Zeytinköy stadyumunda oynanan maçta karşı takımın hakemle kavgaları sonrası bazı sosyal medyalarda kavganın Aksu ile alakalı olduğunu yazmışlar fakat kahvaltıda gündeme gelen konuda olayın aslı ortaya çıktı.Bizim sporcularımızla konunun uzaktan yakından alakası olmadığı tamamen karşı takım ile hakemler arasında geçen bir olay olmuş.
 

Tekrar konumuza dönecek olursak futbol takımı önemli fakat bunun arkasındaki ekipte bir o kadar önemli.Başta takımı çalıştıran Veli Gökçen hoca benim çocukluk arkadaşım kendisi  ile ortaokul yıllarını beraber geçirdik.O dönemlerde okulun hatta Antalya’nın en güzel top oynayan kişisiydi.Şuanda ise Allah izin verirse Aksumuzu en güzel yerlere taşıyacak bol bol galibiyetler getirecek.Veli Gökçen ismini bundan böyle daha sık duyacağız.Aksu güreşte ne kadar iddialı ise futbolda da o kadar iddialı olacak.
 

Allah izin verirse bundan sonra her hafta hangi takımla maç yapılacaksa  bunun görselleri halkımıza sosyal medya üzerinden bildirilecek Aksudaki her vatandaşımızın işleri olmadığı günlerde katılımını sağlamak için çalışacağız.
 

Aksuda spora önem ve destek veren Halil Şahin başkana  teşekkür ediyoruz.Aksunun köfte ile anılmasının yanında sporla anılmasını da bekliyoruz.Stadımızın eksiklerinin tamamlandıktan sonra diğer ilçelerden gelen takımları kendi evimizde ağırlayacağız anlayacağınız Aksu Belediye Spor gümbür gümbür geliyor.
 

Kalın sağlıcakla…
 

Bu yazı 1381 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum