ATAMALAR TAMAM DAĞILABİLİRSİNİZ
Reklam
Enes Gürel

Enes Gürel

ATAMALAR TAMAM DAĞILABİLİRSİNİZ

19 Nisan 2019 - 13:41

Kıymetli okurlar,
 

Seçim zamanı bitti bundan sonra herkes için geçim dönemi başladı. Aksu Belediye Başkanımız Halil Şahin kendisi ile beraber görev yapacak iki başkan yardımcısını atamak için epey bir düşündü sonrasında karar verdi. Cumhur ittifakı olarak girdikleri seçimde ilk meclis toplantısı öncesi Ak Parti’den istifa eden meclis üyeleri mecliste MHP olarak grup kurup partilerine geçtiler.
 

İttifak öncesi yapılan görüşmeleri bilmiyorum fakat Serik ilçesindeki ittifak sonucu başkan yardımcılıkları MHP ve Ak Parti’den olduğunu gördük. Aynı sonucu Aksu’da beklerken iki başkan yardımcısının da Ak Parti’den olması bazılarında şok etkisi yaratmış olacak ki sosyal medya hesapları üzerinden kinayeli paylaşımlar art arda geldi.
 

MHP bu durumda ne yapar nasıl bir tavır takınır bunu zaman gösterecek. MHP ideolojik bir parti olduğu için Genel Başkan Dr.Devlet Bahçeli’nin ittifakı devam ettirdiği sürece bu bağlılık sürecektir.

 


Başkan Halil Şahin’in hafta içi ve hafta sonu gittiği yerlerde yanından ayrılmayanları bundan sonra izlemeye devam edeceğiz. Bakalım yanında sadece makam için mi gezmişler yoksa dava için mi?
Aksu Belediye Başkan yardımcılığı görevlerine getirilen Hakkı Çoşgun ve Celil Gökçen’e başarılar dilerim. Rabbim  görevlerini layıkıyla yapmalarını nasip etsin.

****

Hafta sonu Antalya Büyükşehir Belediyesinin yeni dönem ilk meclis toplantısı gerçekleştirildi. Bu toplantıda Başkan Böcek kimseyi ötekileştirmeden Antalya’yı hep birlikte yöneteceğiz söylemleri gelecek için umut oldu.

 

Aksu’muzun değeri Ramazan Özen’e iki önemli görev verildi. Muhittin Böcek tarafından Antalya Büyükşehir Belediye Meclis Başkan Vekilliği görevi verilmesi Başkan Böcek’in Aksu’ya vermiş olduğu değeri gösterdi. Aynı zamanda Akdeniz Belediyeler Birliğine de seçilen Özen’e görevinde başarılar dilerim. Rabbim görevlerini layıkıyla yapmayı nasip etsin.


****


Bundan sonra Aksu ve Antalya’da yapılacak hizmetlere bakacağız. Aksu’nun sorunu çok bu sorunları Aksu’da bulunan tüm partilerin meclis üyeleriyle ortak hareket ederek çözülmeli. Aksu’da ötekileştirmeyi ortadan kaldırmalıyız. Başkanımız Halil Şahin’e bu konuda çok büyük görevler düşüyor.İnşallah kazanan Aksu olsun kazanan Halkımız olsun.
 

Kalın sağlıcakla…

 

Bu yazı 1398 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ahmet çelebi
    1 yıl önce
    Harika bir yazı olmuş umarım yazı adrese teslim edilmiştir.Başkanın yanında artık kimse yok