BEYLER NE OLUYOR SİZE !!!
Reklam
Reklam
Reklam
Enes Gürel

Enes Gürel

  • Youtube
  • Instagram

BEYLER NE OLUYOR SİZE !!!

11 Eylül 2020 - 10:26

Kıymetli okurlar,
 

17 Ağustos tarihinde kendisinin covid-19 testinin pozitifi çıktığını açıklayan ve hastaneye yatan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in tedavileri sürerken bazıları ortalıklarda laf üretmeye koltuk kavgası yapmaya başladı.
 

Öncelikle Muhittin Böcek halen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanıdır. Kendisinin sağlık durumu da iyiye gitmektedir. Unutmayalım ki bu covid-19’a görevi başında hizmet ederken yakalanmıştır. Kendisinin siyasi görüşünü seversiniz sevmezsiniz öncelikle kendisi her şeyden önce insandır, babadır ve eştir. Ailesinin bu dedikodularla yıprattığınızın farkına bir önce varınız.
 

Allah korusun kendisi hayatını da kaybedebilir .Canı veren Allah istediği zaman ve vakit bu canı alacaktır. Bizler inanmış insanlar olarak yalan söylenmesi caiz olan yerlerden birinin de hastaya, düne göre daha iyi olduğunu ve iyileşeceğini söyleyip bu şekilde ona moral vermek, olduğunu biliyoruz.
 

Bazı kendini bilmez hadsizler yoğun bakımda olduğu süre içerisinde kendisinin öldüğünü ortalığa yaymaktadır. Gizli kapaklı görüşmeler yapıp yeni başkanın kim olacağını tartışmaktadır. Sizin böyle siyasetiniz yerin dibine batsın sizin insanlığınızdan şüphe duyulmalı hangi ara böyle aşağılık insanlar oldunuz.
 

Dün akşam tüm ülkemizde sosyal medya üzerinden kampanya başlatıldı. #TurkiyeSeninleMuhittinBocek tagı ile her kesimden insanların destek verdiğini gördük inşallah yakın zamanda tekrardan görevinin başına geçecek halkın ona tanıdığı 2024 yılına kadar görevini sürdürecektir.
 

Hastanedeki dostlarımızdan ve Başkanımızın yakınlarından aldığım bilgiye göre durumunun eskisinden daha iyiye gittiğini ve Pazar günü uyandırılacağını öğrendik. Umarım her şey daha güzel olur sağlıklı bir şekilde hastaneden çıkış haberini sizlere duyururuz.
 

Başkan Muhittin Böcek’te sağlığına kavuştuktan sonra yazılanları çizilenleri arkasından döndürülen dolapları öğrenir çevresinde ve ekibinde ciddi bir düzenlemeye gider…
 

Sağlıkla kalın…
 

  • Reklam
Bu yazı 7183 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum