İTTİFAKTA ÇATLAK YOK!
Reklam
Reklam
Reklam
Enes Gürel

Enes Gürel

  • Youtube
  • Instagram

İTTİFAKTA ÇATLAK YOK!

14 Şubat 2020 - 11:38

Kıymetli okurlar,
 

Şubat ayı meclis toplantısında bazı maddelerde MHP ile Ak Parti’nin ayrı görüşlerde olması ittifakta çatlak mı var düşüncesine girenler oldu.
 

Çatlak bence ittifakta değil muhtarlarda var her partiye ayrı ayrı isimler bildirmişler bunun sonucunda tüm gruplar kendilerine verilen isimler doğrultusunda oy kullandılar.
 

İttifak öyle kolay kurulmadı ki böylesi küçük mevzularda bozulsun.İttifaklar genel başkanlar düzeyinde kuruldu.Genel başkanlar ne zaman ittifak bitti derse işte o zaman durumlar değişir.
 

Bazı pusuda yatmış gazeteciler ve siyasetçiler oturmuşlar Aksu Belediye Meclisi çalışmaları ne zaman kilitlenir ve Halil Şahin’i çalıştıramayız derdine düşmüşler.

 
Herkesin ortak amacı Aksu halkı yararına yapılacak işlere onay vermek Aksu halkının hakkını korumak tüyü bitmemiş yetimin hakkına sahip çıkmaktır.
 

Aksu Kaymakamlığının bulunduğu araziye herkesin bildiği gibi yıllardır bir kent meydanı yapılma hayali vardı. Bu hayal öyle yada böyle Halil Şahin’e nasip olacak bu araziyi uzun uğraşlar sonucu meydanı Çevre ve Şehircilik Bakanlığı üstlenecek.İsim konusunda yine meclis toplantısında ufakta olsa tartışıldı.Buraya Millet Bahçesi adı altında Aksu Belediyesi kasasından bir kuruş dahi çıkmadan yapılacak.İsminin ne olduğundan ziyade yapılacak hizmete bakılmalı ve ileride meclis yeni bir kararla isim değişikliğine gidilebilir.

 
Biz hizmetin yapılmasından yanayız kimin yaptığı çok önemli değil.Aksu Belediyesinin kreşi yakında açılacak ve burada çalışacak personel alımı yapılacak.İnşallah işini layıkıyla yapan liyakat sahibi insanlar fakat gerçekten işe ihtiyacı olanlar alınır.
 

Aksu’da birde varanlar gelecek diyenler vardı.Salıyı bekleyin diye diye cepleri doldu.Artık şu Aksu’nun ve Aksuluların yakasından bir düşün artık.Aksu haklıda bu tür insanların pirim yapmasına izin vermesin.Aksuda helal yollardan para kazanan işini düzgün yapan herkese ihtiyaç var fakat gazetecilik adı altında şantaj yapanlara asla geçit olmamalı.Dün reklamını aldıkları kişi ve kurumları reklam  vermedikleri zaman anında 360 derece dönüp kötüleyenleride unutmayın not edin ileride aynıları sizlerinde başına gelmeden tavrınızı koyun.
 

Kalın sağlıcakla…
 
 

  • Reklam
Bu yazı 1587 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum