İYİKİ DİYECEKSİNİZ…
Enes Gürel

Enes Gürel

  • Youtube
  • Instagram

İYİKİ DİYECEKSİNİZ…

04 Haziran 2021 - 08:33

Kıymetli okurlar,

 
Son günlerde gerek içeriden gerekse dışarıdan Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’i yıpratma çalışmaları sürdürmeye çalışan bazı şahıslar başarısızlıkla her zaman karşılaşacaklar.
 

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin çalışmalarında her zaman vatandaş odaklı hareket ediyor vatandaşın isteği doğrultusunda kanunların izin verdiği ölçüde tüm işleri çözülen vatandaşların hayır dualarını alan Başkan Şahin gönül rahatlığı ile görevine devam ediyor.

 
Geçtiğimiz günlerde odasında bir basın toplantısı düzenleyerek hakkındaki iddiaları tek tek çürüten Halil Şahin’i yıpratamayacaksınız.
 

2014 yılından bugüne kadar odasının kapısının kapalı olduğunu hiç görmedim belki bu konuda rahatsız olan çevreler vardır. Gelen herkesin derdini kendi derdi gibi görüp çözüm üretmek için elinden geleni yapan bir Başkan var Aksu’da…

 
Hatırlarsanız bir zamanlar Gazete manşetlerinden Orion pazarı, Kültür merkezi ve Galericiler sitesi üzerinden yıpratmaya çalıştılar. Ne oldu ? Sonuç ortada kendinden emin, iyi günlerinde ve kötü günlerinde onlarla beraber olmaktan asla sıkılmayan bir Başkan var Aksu’da..

 
Allah’a inanmış insanları Gazete manşetleri ve gizli odalarda içeriden alınan bilgilerle asla yıpratamadılar.Çünkü Aksu halkı bu insanların amacının ne olduğunu görüp anlamışlardı.
 

Başkan Şahin’i belki bugün eleştirenler olacaktır. Yıllar sonra gerçekten Aksu’ya iyi işler yaptığını anlayacaksınız yetimin hakkını koruduğunu göreceksiniz. Bugün Belediyeye kazandırılan arazilerin nimetlerinden ileride bu halk faydalandığında geriye dönüp bakacak ve iyi ki Halil Başkanı zamanında Aksu’ya Belediye Başkanı seçmişiz diyecek..
 

Kalın sağlıcakla…
 

Bu yazı 655 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum