KOLTUKLAR BAKİ DEĞİL...
Reklam
Reklam
Reklam
Enes Gürel

Enes Gürel

  • Youtube
  • Instagram

KOLTUKLAR BAKİ DEĞİL...

26 Mart 2021 - 11:53

Kıymetli okurlar,

 
Yerel seçimlerde insanlar canlarıyla başlarıyla seçimi kazanmak uğruna çalışır sonuç olarak ya sevinirler ya da üzülürler…
2014 yerel seçimlerinde Halil Şahin’in listesinden meclis üyesi adaylığına çıkan Selahattin Şen meclis üyesi olamamış aktif olarak Aksu Belediyesi Fen işleri müdürlüğünde şef olarak görevlendirilmiştir.2019 seçimlerini tekrar kazanan Başkan Halil Şahin Özel Kalem Müdürü olarak görevlendirdiği Şen’i devletin memuru yapmıştır.

 
Aksu Belediyesindeki bazı kararlar Başkan Halil Şahin’in tasarrufundadır. Özel Kalem Müdürü atamakta elindedir azletmekte elindedir.

 
Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden istifa açıklaması yapan Selahattin Şen’in istifasını sitem dolu olarak gördüm.

 
Yalan yanlış duyumlar aldığı için açıklama yaptığını beyan eden Şen, ‘Hepimizin adına verilen sözler tutulmadığından’ istifa ettiğini açıklamış.
 

Öncelikle Selahattin Şen abimizi yıllardır tanırım efendiliği ile bilirim fakat Aksu’da bir şeyi öğrenememiş galiba dedikodunun çok olduğunu unutmuş sanırım. Halil Şahin başkanı sevin sevmeyin verdiği sözleri sonucu ne olursa tuttuğundan şüphem yok böyle bir durumda Selahattin Şen’in yaptığı açıklamayı talihsizlik olarak görüyorum. Siyasette her zaman iki kere iki dört etmeyebilir. Koltuklar baki değildir bugün vardır yarın yoktur önemli olan varken nasılsan yokken de öyle olmalısın. Atalarımız boşuna dememiştir ‘Kol kırılır yen içinde kalır’ diye bu ağırlığı maalesef sevdiğim insanda göremedim üzüldüm açıkçası.
 

Siyaset uzun soluklu yoldur en ufak hatalar sizi siyasetten uzaklaştırır veya yol haritanızı değiştirir. İstifasında ‘Hedef 2023’ diye sözlerine son vermiş yani ben halen Ak Parti’liyim fakat bu ekiple beraber değilim manasını doğurmuş açıklaması umarım verdiği karar onu pişman etmez.
 

Kalın sağlıcakla…
 

  • Reklam
Bu yazı 1575 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum