SPOR KULÜBÜNÜ HEDEFE KOYDULAR!
Reklam
Enes Gürel

Enes Gürel

  • Youtube
  • Instagram

SPOR KULÜBÜNÜ HEDEFE KOYDULAR!

10 Şubat 2022 - 21:14

Kıymetli okurlar,
 

Geçtiğimiz günlerde CHP’li Milletvekilini alıp sahilde Aksu Belediye Spor Kulübüne tahsis edilmiş bir yerde konuşma yaptırıyorlar. Aksu’yu bir milletvekili ne kadar bilebilir ki? Aksu’yu bırakalım Aksu’daki siyasetçiler konuşsun.

 
Milletvekili çıkıyor burası hukuksuz burası yıkılmalıdır diye kameralara oynuyor aynı vekil daha önce bölgedeki bir Pazar içinde aynı cümleleri kurdu muhalefet ilçe başkanları ve meclis üyeleri sadece izliyor.İzlemeyin efendiler Aksu’yu Aksu’daki siyasetçiler yani sizler konuşun başkasına konuşturmanıza gerek yok bildiri yapacaksanız alırsınız milletvekilini yanına siz konuşursunuz oda dikelir yanınızda. Milletvekilinin yanında korkuluk gibi durmanıza gerek yok alın mikrofonu elinize çatır çatır konuşun bizde diyelim hakikaten Aksu’yu bilen insanlar konuşuyor.

 
Oradaki canlı yayını bir ilçe başkanının sosyal medya hesabı üzerinden izledim etrafa baktım ne Büyükşehir meclis üyeleri var nede muhalefet meclis üyeleri var sadece bölgede AVM’si olan meclis üyesi ve bölgede yine dükkanları olan harita mühendisi var.
 

Aksu Spor Kulübünü karşısına almak istemeyen meclis üyeleri oradaki toplantıya katılmak istememiş olacaklar ki öncesinde ve sonrasında konuyla alakalı hiçbir konuşma yapmamışlardır.
 

Aksu Spor Kulübü Aksu’nun değerlerinin bulunduğu Aksu için madalyalar getiren gençlerin bulunduğu bir aktif spor kulübüdür.Orada bulunan arazide onlara gelir getirecek birkaç dükkanın olması kadar doğal bir şey yoktur.Aynısı başka ilçelerde de vardır.
 

Sizler orayı kaçak olarak değerlendiriyorsunuz ama oradaki AVM ve dükkanların %75’i aynı durumda olduğunu unutmayın eğer yıkım yapılması gerekiyorsa kepçenin önce mevcut dükkanlardan başlaması gerektiğinin altını çiziyorum.
 

Aksu Spor Kulübü kimsenin atasından babasından kalan bir kuruluş değildir.Dün orayı yönetenler olduğu gibi yarında bir başkaları yönetebilir.Aksu Belediyesinin iç işlerini öyle ulu orta konuşturan arkadaşlara üzülüyorum.Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’e konuyla alakalı gelip özel olarak sorduğunuzda her sorunun cevabını aldığınızı çok iyi biliyorsunuz ama hangi kısmını almak istediğinizi yada nasıl anlamak istediğinizi siz belirliyorsunuz.
 

Harita Mühendisi olarak canlı yayına çıkardıkları beyefendiyi izledim yarasının oraya yapılan dükkanlar olmasının değil hemen yakınında kendisine ait dükkanların olmasıdır diye düşünmemek elde değil. Bir cümlesindeki söylemi amacın ne olduğunu ortaya çıkarmıştır. Beyefendi diyor ki “üçüncü şahıslara verilecekse bize de versinler” konu anlaşılmıştır dağılabilirsiniz…
 

Kalın sağlıcakla…
 
 

Bu yazı 514 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum